top of page

Kennel ROSS & ROSE on väike hobikennel Pärnumaal (alates 24.07.2020)

Meie pere liikmete hulka kuulub kolm labradori retriiverit.

Esimene labrador emane Perfect Sweet Dream Zebra Girl (Roosi)  tuli meile 2016.a. suvel ( sünd. 26.06.2016.a.), teine Rock Forever Suncity Born (Roki)  – isane (sünd.26.12.2017).

Eelkõige soovisime perelemmikuid, kellega metsas ja mereääres joosta ja aega veeta. Labradorid on jahikoerad, väga aktiivsed, kes vajavad palju liikumist, hoolt ja tähelepanu. Näitustel käimise/tõukatse sooritamise huvi tekkis aja jooksul, enamasti aga naudime koos jalutuskäike metsas ja mereääres.  

 

Esimest pesakonda planeerisime/kaalusime kaua, soovisime et meie koerte  järglaste liin jätkuks. 2020.a. sündis seitse kutsikat kellest üks jäi meie juurde. Pesakonda planeerime vaid siis kui soovime jätta endale kutsika aretusliini jätkamiseks, järgides aretusreegleid, seega sünnib meil kutsikaid harva.

Samuti huvitavad  meid labradori retriiverid kui teraapiakoerad, soovime sellest rohkem teada ja tulevikus sellega ka tegeleda.

 

Meile on tähtis koerte heaolu ja tervis, et iga koera jaoks oleks piisavalt aega nendega tegeleda, nende parimaid omadusi arendada.

bottom of page